Yangın Sistemleri

Yangın, binalar için ciddi bir tehlike oluşturur ve insan hayatı ve malvarlığı için büyük zararlara neden olur. Yangın söndürme sistemleri, bu tehlikeyi en aza indirmek ve binada bulunan insanların güvenliğini sağlamak için önemlidir.

Yangın  sistemleri: yangının oluşması durumunda, yangının büyümesini ve yayılmasını önlemek veya söndürmek için tasarlanmıştır. Ve kurulmuş cihazlar ve bileşenlerden oluşur. Bu sistemler, yangının ilk aşamasında aktive olur. Ve yangının yayılmasını önler veya söndürür.

Yangın  sistemleri: Sulu söndürme sistemleri, Köpüklü söndürme sistemleri, Gazlı söndürme sistemleri, Sprink tesisatı, Yangın dolabı tesisatı, Hidrant sistemleri diye   gruplandırabiliriz. 

Binada bulunan insanlar için en uygun ve etkili yangın söndürme sistemini seçmek, binada bulunanların güvenliğini ve malvarlığını koruyacaktır.

YANGIN SİSTEMLERİ

Yangın sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak, soru sormak veya istek ve önerileriniz için aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da formu doldurabilirsiniz. Ayrıca diğer faaliyet alanlarımız hakkında bilgi almak için tıklayınız.