Günümüzde sadece insanlar için değil aynı zamanda üretimde de ısı konforunu sağlayabilmek için ısıtma işlemlerini yapan sistemlere ısıtma sistemleri denir. 

Isıtma sistemleri; kapalı alanların istenilen sıcaklıkta olabilmesi ve aynı zamanda ısı konforu, verimlilik, sağlık ve kaliteli yaşam için önemlidir. Önceden soba, ocak, şömine vb ısıtıcı araçlar ile ısınma ihtiyacı sağlanırken, teknoloji geliştikçe ısıtma sistemleri de daha modern ve daha kullanışlı hale gelmiştir. 

Isıtma sistemlerini; Yerden ısıtma, Radyatör ile ısıtma, Fancoil ile ısıtma, Radyant ile ısıtma, Klima santrali ile ısıtma, Konvektör ile ısıtma, Hava apereyi ile ısıtma ve VRF ile ısıtma olarak gruplandırabiliriz. 

Isıtma sistemlerinde doğalgaz, LPG, motorin, fuel-oil, odun, kömür gibi fosil yakıtlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda elektrikli ve güneş enerjili ısıtma sistemleri de mevcuttur.

 

ISITMA SİSTEMLERİ

Isıtma sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak, soru sormak veya istek ve önerileriniz için aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da formu doldurabilirsiniz. Ayrıca diğer faaliyet alanlarımız hakkında bilgi almak için tıklayınız.

BİZİ TAKİP EDİN

Bize Ulaşın

E-Mail: nisan@nisanas.com
Telefon: +90 216 577 10 15
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Cengizhan Sokak No:3 D:3 Ataşehir / İSTANBUL