hakkimizda

Nisan Mekatronik A.Ş. olarak firmamız uluslararası ve yerel standartlara uygun olacak şekilde ofis, hastane, konut, endüstriyel tesis. alışveriş  merkezi, banka, okul gibi özel projelerde mühendislik, sıhhi tesisat. ısıtma ve soğutma tesisatı, gazlı ve sulu yangın söndürme tesisatı. havalandırma tesisatı, elektrik tesisatı proje ve taahhüt işlerini yapmaktadır.

Konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahip olan firmamız; üstlenmiş olduğu projelerde. ana ilke olarak yatırım ve işletme maliyetleri düşük yüksek kalite. ve teknolojiye sahip sistemler tercih etmektedir.

MİSYONUMUZ

Üstlenmiş olduğu bütün projelerde uzman ve tecrübeli kadromuz. ile yüksek kalitede tasarım yaparak müşteri memnuniyetini. en üst düzeyde tutacak şekilde uluslararası ve yerel standartlara. uygun hizmetler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi. ile faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde öncelikle sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmek.

Ulusal ve evrensel değerler ışığında güvenilirliği, girişimciliği ve başarılarıyla. adından söz ettiren itibarlı bir şirket olma yolunda ilerlerken. beraberinde çalıştığımız kişiler ve toplumun, bölgenin ve ülkemizin. gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır.